RECRUTARE
Serviciul de recrutare este furnizat pentru toate domeniile de activitate si pentru orice nivel de experienta. Prin abordarea noastra, echipa GHR reuseste sa indeplineasca dorintele clientilor, prezentandu-le candidatii potriviti in functie de nevoile fiecarei organizatii.

Etapele procesului de recrutare si selectie de personal :

  • Definirea profilului jobului vacant si a cerintelor specifice

  • Stabilirea strategiei de recrutare a potentialilor candidati

  • Recrutarea si evaluarea candidatilor potriviti

  • Recomandarea catre client a unei liste scurte de candidati

  • Programare interviuri directe cu viitorul angajator

  • Feedback interviuri si suport in procesul de negociere

  • Urmarirea integrarii candidatului

CERE OFERTA

Salarizare - Avantajele outsourcing-ului!
AVANTAJELE OUTSOURCING-ULUI
  • Concentrarea pe principala activitate generatoare de profit a companiei

  • Reducerea costurilor de exploatare si obtinerea unei predictibilitati a acestora

  • Asigurarea unor servicii de calitate derulate de specialisti

  • Acces la niveluri de experienta. know-how si expertiza operationala superioara

  • Transferul responsabilitatii catre prestatorul de servicii