SERVICII REVISAL
Angajatorii pot externaliza serviciul de completare si transmitere a Registrului de evidenta a salariatilor catre un prestator de servicii, conform HG 500/2011.

Serviciul REVISAL include urmatoarele:

  • Inregistrarea in Registrul de evidenta a salariatilor a tuturor contractelor individuale de munca

  • Transmiterea in Registrul de evidenta a salariatilor a modificarilor/suspendarilor/incetarilor intervenite in cadrul raporturilor de munca, conform prevederilor legale

  • Eliberarea catre salariati a extraselor din Registrul General de Evidenta a Salariatilor

CERE OFERTA

Salarizare - Avantajele outsourcing-ului!
AVANTAJELE OUTSOURCING-ULUI
  • Concentrarea pe principala activitate generatoare de profit a companiei

  • Reducerea costurilor de exploatare si obtinerea unei predictibilitati a acestora

  • Asigurarea unor servicii de calitate derulate de specialisti

  • Acces la niveluri de experienta. know-how si expertiza operationala superioara

  • Transferul responsabilitatii catre prestatorul de servicii