Servicii Revisal

Angajatorii pot externaliza serviciul de completare și transmitere a Registrului de evidență a salariaților către un prestator de servicii, conform HG 905/2017.

Pentru mai multe detalii despre serviciile Revisal și oferte de preț, ne puteți contacta telefonic, pe mail, în rețelele de socializare sau prin formularul de contact și în cel mai scurt timp veți primi toate informațiile de care aveți nevoie.

Contactează-ne Acum!

→ Înregistrarea în Registrul de evidență a salariaților a tuturor contractelor individuale de muncă.
→ Transmiterea în Registrul de evidență a salariaților a modificărilor/suspendărilor/încetărilor intervenite în cadrul raporturilor de muncă, conform prevederilor legale.
→ Eliberarea către salariați a extraselor din Registrul General de Evidență a Salariaților.

Avantajele Outsourcing-ului

→ Concentrarea pe principala activitate generatoare de profit a companiei.
→ Reducerea costurilor de exploatare și obținerea unei predictibilități a acestora.
→ Asigurarea unor servicii de calitate derulate de specialiști.
→ Acces la niveluri de experiență.
→ Know-how și expertiză operațională superioară.
→ Transferul responsabilității către prestatorul de servicii.

Suntem aproape de business-ul tau!